Реклама > Мобільні стенди

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (068) 605-14-42
e-mail: partner.ra3@gmail.com
 
Мобільні стенди - це універсальний набір легких конструкцій для рекламних заходів, перевагою яких є можливість швидкого та легкого монтування, без додаткових інструментів і спеціальних технічних знань, а також можливість багаторазового викоритсання при зміні зображень
 
 Х - банер (0,8 х 1,8 м) - легкий і мобільний Х - подібний стенд з центральною опорою, на каркасах котрого кріпиться банерне полотно. Забезпечує привернення уваги оточуючих на виставках, акціях, конференціях ті інших заходах    
 L - банер - (0,8 х 1,8 м) - надлегка конструкція, у верхньому і нижньому краях якої містяться планки металічного характеру. Особливістю L-banner є металева телескопічна опора, яка дозволяє регулювати висоту.    
 Roll - up - (0.79 x 2.0 м) - дуже практичний вид мобільної конструкції, у якому зображення компактно скручується в касету усередині корпусу на період зберігання чи транспортування, а для монтажу достатньо лише витягнути полотно з касети.    
 Штендер - це одно - або двостороння невелика переносна конструкція, виконана у формі "будиночка". Штендер володіє рядом переваг: мобільність, дешевизна, легкість виготовлення. наявність змінної панелі.    
 Крейдовані стенди - це дерев’яні конструкції з крейдованою поверхнею для написання кредою інформації, меню. Корисний елемент у будь - якому ресторані, пабі чи магазині, використовується як всередині, так і ззовні приміщення.