Реклама > фотошпалери, холст

 

ДРУК  КАРТИН НА ХОЛСТІ ТА ФОТОШПАЛЕРАХ

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (068) 032-91-20
e-mail: partner.ra@gmail.com
 
Друк на холсті – це сучасна модна тенденція в оформленні інтрер’єрів та новий напрям в індустрії подарунків. За допомогою даного виду друку можна створювати справжні картини.

Друк на холсті
репродукцій, фотографій, гравюр – всього, чого забажає ваша витончена натура. Використані нами чорнила для друку на холсті володіють високою стійкістю до вигорання та впливу світла і вологи.
 
Натяжка полотна на підрамник. Після друку зображення на холсті, холст натягується на дерев’яний підрамник. В залежності від того, чи буде робота оформлена в раму, чи ні, натяжка і кріплення полотна на підрамник здійснюється двома способами відповідно: стандартним та галерейним.  
Оформлення картин у багет (рамку). Будь – яке зображення чи предмет, яке Ви бажаєте повісити на стіну чи покласти на стіл (поличку), потребує гарного оформлення в багет, який підкреслить своєрідність картини і дозволить гармонійно вписати її у стиль Вашого інтер’єру.  
Покриття захисним гелем. Ми покриваємо Вашу фотографію фактурним гелем технікою «мазків», що перетворює її у витвір живописного мистецтва. Текстурний гель надає картині яскравості, об’ємності і рельєфності, а також виконує захисну функцію.    
Друк на фотошпалерах – сучасне рішення для оформлення інтер’єрів кафе, клубів, магазинів, а також офісів, квартир. Красиві фотошпалери допоможуть втілити в реальність всі Ваші креативні ідеї у створення унікального стилю, а ремонт стане справжнім творчим процесом.