Реклама > Виготовлення реклами

 
 
ВИВІСКИ, ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ, ТАБЛИЧКИ, СТЕНДИ
 
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (068) 072-56-17
e-mail: part.manager@gmail.com
 
 Об’ємні літери - найефективніший на сьогодні вид зовнішньої реклами. 3D ефект робить літери помітними з різних ракурсів. Об’ємні символи бувають несвітловими, світлові лише лицеві сторони, світлові лицеві сторони і торці або символи з контражурним підсвічуванням.  
 Світлові короби (лайтбокси) – це рекламно – інформаційні носії, що стають все більш популярними серед широкого різноманіття зовнішньої реклами. Вони бувають різних форм та розмірів, підсвічування здійснюється лампами денного світла або неоном, розміщеними всередині короба.  
 Графіки роботи та кутки споживача - обов’язкові деталі інтер’єру кожного торгового і розважального об’єкта чи іншого закладу, можуть мати різну форму і розмір. Кутки споживача відповідно до стандартів мають спеціальну кишеньку для документації (сертифікатів, свідоцтв. книг скарг та пропозицій).
   
 Вказівники – це доступний і високоефективний елемент зовнішньої реклами, основне призначення якого – орієнтувати людей і концентрувати їхню увагу. Перевага рекламних вказівників полягає в їх властивості подати рекламу як цінну і корисну інформацію.  
 Стенди - демонструють імідж і напрям діяльності підприємства, доносять інформацію до споживача, являються частиною модульних систем навігації і рекламують товари і послуги, що продаються. Стенди бувають з постійною і змінною інформацією.  
  Таблички – виготовляються будь – яких параметрів і розмірів. Адміністративні, інтер’єрні і офісні таблички являються обов’язковими для багатьох організацій. Кріпляться таблички зажимами, скотчем або ж саморізами.  
 Штендери (спотикачки) - це мобільний, легкий і простий засіб зовнішньої чи інтер’єрної реклами. Особливо його використовують там, де основна вивіска не дуже помітна. По конструкції штендери бувають одно -, двосторонні, Т- подібні, фігурні, тощо.  
Лазерне різання акрилу (або лазерна порізка оргскла) - це високоточна технологія розкрою акрилу, дозволяє робити розкрій з максимальною швидкістю, створювати навіть самі складні контури, при цьому зберігаючи форму і якість вихідного матеріалу. Лазерне різання акрилу зводить до мінімуму втрати матеріалу при розкрої.  
Виконуємо високоякісну плотерну порізку плівки на власному устаткуванні, ріжучим плотером Jaguar IV 61. Він дозволяє отримати продукцію самих різноманітних форм: написи виконані різноманітними шрифтами, візерунки будь-якої форми. В якості матеріалу використовується самоклеюча плівка Oracal 641.
Максимальна ширина порізки 600 мм, довжина практично необмежена.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПАЛІТРУ КОЛЬОРІВ Oracal 641