Реклама > Поліграфія

ВІЗИТКИ, КАЛЕНДАРИКИ, ФЛАЄРА, БУКЛЕТИ, АФІШІ, КАТАЛОГИ ТА ІНША ПРОДУКЦІЯ
 
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (068) 605-14-42
e-mail: partner.ra3@gmail.com
 
Візитні карточки (90x50 мм) - це важливий іміджевий атрибут для представлення інформації клієнту про Вас і Вашу компанію.    
Євро флаєри (99x210 мм) – популярний продукт для промо – акцій та різних рекламних рішень. Особливість флаєрів полягає у стислому, місткому, цікавому змісті та професійному дизайні.
   
Кишенькові календарики (100x70 мм) - це яскравий, повноколірний рекламний продукт, признаений для планування Вашого часу, водночас - практична і компактна річ, на якій міститься максимум рекламної інформації.  
Календарі (110x250 мм – 7 аркушів) – друк календарів необхідний кожній компанії, це гарантія того, що на багато місяців рекламний інструмент виконуватиме свої функції у цільової аудиторії.
   
Вітальні листівки (конверти - А5, А6, єфро- формат - 100х210) є найкращим способом привітати чи запросити на зустріч ваших спів- робітників, потенційних чи наявних клієнтів, партнерів.    
Поштові конверти - найтрадиційніший спосіб для передачі інформації. В даний час поштові конверти все частіше використовуються для ділового листування та рекламної розсилки.    
Буклети (210х297 мм, з фальцовкою) – це надрукований аркуш картону, що має один або більше згинів (фальців). Завдяки невеликій вартості й високій інформативності буклет стане для Вас найбільш ефективним видом рекламної поліграфії.  
Каталоги (А4-А6, 10 аркушів) - друковане видання, що кріпиться на пружину, містить в собі перелік певної інформації, як правило, комерційного характеру.  
Афіші (плакати – А4, А3, SRA3) - ефективно замовляти для виставок, конференцій, реклами на вулиці чи в приміщенні. Плакати дозволяють максимально швидко і доступно проінформувати про майбутній захід.
   
 
Види поліграфії:
Офсетний друк — найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повноколірний друк великих тиражів різних видів поліграфії.
Оперативна поліграфія — найшвидший вид поліграфії, який дозволяє на "вчора" виконати ваше замолення.
- висока швидкість друку (1-3 год.);
- можливість малого тиражування (від 1 шт.);
- повноколірні зображення.
     
  Можливість друку на дизайнерському картоні.
 
   
ПІСЛЯДРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ:
- порізка на формат - процес формування кінцевого розміру замовлення;
- фальцювання - згинання листів друкованої продукції;
- заокруглення кутиків - виконується для надання готовим виробам фігурної форми;
- брошурування видань - скріплення на пружину або на скобу;
- ламінування - нанесення плівкового покриття на поліграфічну продукцію.